Bombabox.cz – Dárkový koš pro chlapy

Dárkové koše jsou perfektní volbou k narozeninám a svátkům, jednoduše proto, že nemusíte nic složitě vymýšlet a úspěch je v podstatě vždy zaručen. Většina dárkových košů je značně podobná, ověšená mašličkami a zabalená do plastového obalu. Jednoduše nic, co by pořádného chlapa uchvátilo.

Originálním řešením může být Bomba Box, speciální dárková dřevěná bedna plná dobrot, opatřená páčidlem, kterým se do ní oslavenec bude muset dostat. Takový dárek zaručeně vynikne! Do bedny můžeme navíc přidat vzkaz podle vašeho přání.

Pivaři, whiskaři, vinaři

Má oslavenec v oblibě pivo, whisky nebo víno? Perfektní, můžete mu tedy vybrat speciální box podle jeho chuti. Pivní boxy jsou složeny z kvalitních zahraničních, ale i českých piv a k tomu doplněny například o klobásové párečky.

Whisky box obsahující legendární Jack Daniel’s doplňuje sortiment jako je čokoláda s náplní již zmíněné whisky, nebo také originální Jack Daniel’s plecháčky a cider.

Je na něj whisky příliš ostrá? Vinný box s bílým vínem, doplněný o dobroty jako srnčí paštika, zelené olivy s mandlí nebo hořká čokoláda, potěší i mírnější povahy a vytříbené jazýčky.

Svalovci a mlsouni

Pro svalovce, kteří místo alkoholu uvítají více energie pro trénink a posilování, je tu fitness box. Najde v něm doplněk stravy BCCA, nakopávač Explosin nebo dávku proteinu v ovesné kaši, instantních palačinkách, tyčince a čokoládě.

Ocení spíš dobré jídlo než pití? Bedna pro mlsouna obsahuje klobásové párečky, paštiku z divočáka, srnky a jelena, arašídy, kuřecí stehýnko, kachní játra a na spláchnutí Bernard Bohemian.

Kanystr bar a vlastní bomba box

Luxusní verze pro chlapáky je zabalena ne v boxu, ale 20 litrovém kanystru. K čemu se po odemčení dostane? Základem je oblíbená whisky Jack Daniel’s doplněná o originální plecháček a míchané nápoje. Aby to bylo kam nalít tak jsou přiloženy originální skleničky a praktické chladící kameny, které zbytečně drink nezředí.

Bomba box si můžete sestavit podle vlastního gusta, výběrem velikosti Bombabox bedny a přidáním položek do bedny. Více na www.bombabox.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obchody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.