Nové omítky a malty

Maltové a omítkové směsi významně ucelily nabídku hodonínské společnosti KM Beta, největšího českého výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového a páleného zdiva a keramických stropních systémů. Značka PROFIMIX zastřešuje kvalitní cementové potěry, lepicí a stěrkovací hmoty, zdicí malty, dále jádrové a štukové omítky a tepelně-izolační malty a omítky. Nabídku doplňuje křemičitý písek určený pro stavební účely jako plnivo maltových a betonových směsí, podsypový materiál, materiál pro plnění spár zámkových dlažeb a pro rekreační účely na hřiště, pískoviště apod.

Kam se hodí

Cementové potěry PROFIMIX se uplatní při přípravě betonových potěrů pro realizaci podlahových konstrukcí a výrobě betonových dílců (dlaždic, tvárnic). Pro lepení obkladů a dlažeb se hodí lepidla PROFIMIX, lepicí a stěrkovací hmoty najdou využití především při realizaci zateplení pro lepení a stěrkování tepelně-izolačních desek v kontaktních zateplovacích systémech. Pro zdění obvodového, nosného a výplňového zdiva a příček jsou určeny zdicí malty PROFIMIX. Dle konkrétního výrobku jsou vhodné pro tenkovrstvé nebo klasické zdění a různé typy zdiva, od plných i lehčených cihelných prvků, přes betonové bloky, pórobeton, vápenopískové zdivo, až po zdění a spárování lícového zdiva z keramických prvků.

Jádrové omítky PROFIMIX se hodí pro omítání zdiva různých typů a štukové omítky PROFIMIX pro povrchovou úpravu jádrových omítek, betonových a jiných podkladů. Tepelně-izolační zdicí malta PROFIMIX je určena především pro zdění s cihelným zdivem typu THERM a dalšími lehčenými materiály (Liapor, pórobeton apod.). Pro ruční omítání těchto materiálů použijte tepelně-izolační omítku PROFIMIX. Podrobný přehled výrobků PROFIMIX najdete na www.kmb-profimix.cz.

PROFIMIX prodlouží stavební sezonu až o měsíc!

Aktuální novinkou jsou cementové potěry, zdicí malty a tepelně-izolační malta se zimní úpravou. Ta umožňuje tvrdnutí směsí i za nízkých teplot, až do teploty -5 °C. Díky tomu lze stavební sezonu prodloužit až o celý měsíc. Podmínkou je dodržení několika zásad. Jejich přehled najdete na www.kmb-profimix.cz.

Zaváděcí ceny, lepidlo zdarma ke zdivu

Na výrobky PROFIMIX nyní platí výhodné zaváděcí ceny. Lepidlo této značky v odpovídajícím množství navíc získáte zcela zdarma při objednávce broušeného páleného zdiva PROFIBLOK a vápenopískových prvků SENDWIX!

Více se múžete dočíst v celém článku Nové omítky a malty. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Stavba a rekonstrukce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.