Jan Kraus přivítal velkou dámu českého herectví Ninu Divíškovou (s námi včera v bifé divadla Archa seděl její muž Jan Kačer a byl to velký zážitek). Krause zajímalo, zda velká rodina paní Divíškové nikdy nebyla na překážku její kariéře. „Nikdy, děti byly inspirací,“ vysvětlila. Probrali spolu, jak paní Nina kdysi psala prezidentu Husákovi, že nesouhlasí s tím, aby byl prezident republiky. „Přišla jsem na poštu a nadiktovala těm slečnám, že nesouhlasím s tím, aby soudruh Husák byl prezident… Slečny byly překvapené, ale napsaly to a já jsem odešla do Činoheráku,“ popsala paní Nina. Probrali spolu, proč má podle ní každý herec zničené nervy.
Pak šel zpěvák skupiny Charlie Straight Albert Černý. „Proč Charlie Straight?“ zajímalo moderátora. „Chceme být upřímní,“ vysvětlil anglický význam názvu kapely. „Kde jste se propracoval k lásce k angličtině?“ chtěl vědět moderátor. „Díky učitelkám. Ony mi říkaly: ‚Víš, Bertíku, ty jsi kluk z Třince a nikdy nemáš šanci mluvit jako Angličan.‘ A já si řekl, že to zvládnu,“ řekl pyšně Albert.
Moderátor přivítal novou českou miss Terezu Chlebovskou. Moderátora zajímalo, jaké disciplíny musela v rámci soutěže dělat. „Tančila jsem například s Karlem Gottem, dále jsme se představovaly, předváděly promenádu v plavkách, dále jsem v medailonku v Thajsku pletla květiny… Potom byla promenáda ve večerních šatech a tančily jsme valčík a pak tam byly rozhovory s porotou…“ vysvětlila Tereza.
Více se múžete dočíst v celém článku O fasování zeťáků, vnitrokapelní demokracii a nové disciplíně při volbě České Miss. Nezabudněte si také pročíst ostatní články našeho magazínu.