Podmínky vložení článku

Články může zdarma přidávat každý, hned po registraci. Po zkontrolování se článek objeví na našem portálu. Podmínky zobrazení vašeho článku jsou následující: — only contributions in the Czech language will be published– VAŠ ČLÁNEK.cz  je místo kde vy sami píšete zajímavosti, informujete o tom co jedinečného děláte, propagujete své produkty na veřejnosti a prezentujete se. Zveřejňovat články můžete …

Podmínky vložení článku Číst dál »

Články může zdarma přidávat každý, hned po registraci. Po zkontrolování se článek objeví na našem portálu. Podmínky zobrazení vašeho článku jsou následující:

— only contributions in the Czech language will be published–

  1. VAŠ ČLÁNEK.cz  je místo kde vy sami píšete zajímavosti, informujete o tom co jedinečného děláte, propagujete své produkty na veřejnosti a prezentujete se. Zveřejňovat články můžete jak jednou za čas i pravidelně.  Tak si z VAŠ ČLÁNEK.cz  uděláte vlastní pravidelné periodikum.
  2. Článek musí být originální. Když se zjistí, že je celý nebo část okopírovaná, bude po dohodě změněn.
  3. V článku může být maximálně 5 externích odkazů. Jakmile jich bude více, redaktor nechá nebo zredukuje jejich počet případně smaže celý článek. Délka článku musí být alespoň 350 slov.
  4. Článek musí být napsaný v češtině nebo slovenštině.
  5. Pro zajímavost článku je dobré jej doplnit o úvodní obrázek a v článku uvést několik dalších.
  6. Nezveřejňujeme články, které propagují alkohol, násilí, hazard, sex a podobně
  7. Články před publikaci schvaluje odpovědný redaktor, může doporučit čím článek doplnit jako o titulky obrázků, štítky, další odkazy a případně doporučit reklamu.
  8. Jakmile se zjistí vícenásobné porušení pravidel od jednoho uživatele, jeho účet bude deaktivován a IP bude zablokována!

Dodržujte, prosím, tato jednoduchá, mírná pravidla a doporučení.

Přejít nahoru