Pavla (31): „Móda je moje slabost!“
Pavla se líčí vcelku pravidelně, především do práce. O víkendu dopřává obličeji oddych. Jak sama přiznává: „Mám slabost pro módu, líbí se mi ladit boty, kabelky a bižuterii s oblečením.“ Nejoblíbenějšími barvami jsou oranžová a červená. <p style=“text-align: justify;“><span>Pavla žije s manželem a 9ti letým synem spokojeně v domku na okraji Prahy. Několik let s […]
Pavla (31): „Móda je moje slabost!“ Read More »
