Zajímavé možnosti jak zviditelnit vaši firmu

Zajímavé možnosti jak zviditelnit vaši firmu

Uvažujete o reklamě, která by byla všem na očích? Co tak billboard? Díky moderním možnostem je dnešní velkoplošný tisk tak kvalitní, že vám budou až oči přecházet. Nabízíme opravdu velmi širokou škálu služeb v oblasti velkoplošné reklamy. Jedná se o velkoplošný tisk zahrnující reklamní plachty a reklamní bannery. Jsme profesionálové svého oboru, kteří se tímto druhem reklamy zabývají již několik let. Máme zkušenosti, máme profesionální tým pracovníků a máme chuť něco dělat. Ta je ze všeho nejdůležitější.

Návrhy možností reklamy

Velkoplošný tisk je vhodný jak pro interiérovou reklamu, tak pro exteriér. Kromě již zmíněných billboardů, reklamních bannerů a reklamních plachet, je možné vytvořit i různé samolepky, transparenty, vlajky, polepy na dopravní prostředky, plakáty a další reklamní předměty. Tento způsob reklamy je vhodný opravdu pro všechny, kteří se potřebují zviditelnit své služby nebo zboží. Vše záleží jen na vaší potřebě. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Tiskneme na různé materiály jako je plast, folie, textil, papír a jiné.

Služby pro vás

Pokud máte představu o tom, jak by měly vaše reklamní plachty nebo reklamní bannery vypadat, stačí jen, když nám svůj návrh představíte a my už vše doladíme k vaší spokojenosti. Náš tým odborníků má potřebné vzdělání a nejlepší zkušenosti v oblasti grafických návrhů. Přeneseme vaše myšlenky a představy do reálné grafické podoby. Přesvědčte o kvalitě naší práce, nejlepším ukazatelem jsou spokojení zákazníci. Přidejte se také k nim. Hlavní náplň naší práce je ovšem výroba reklamní plachty a velkoplošný tisk. Kromě toho, že vám vše navrhneme a vyrobíme, můžeme vám také vše kompletně namontovat na místo určení. Samozřejmostí při montáži jsou také finální úpravy jako je laminace reklamní plachty v jakékoliv velikosti, včetně upevňovacích kovových ok a ovaření.

Přejít nahoru