Brýle

Naordinováním brýlí starosti klientovi, který má problémy se zrakem nebo se mu staré brýle rozbily, neskončily, musí se postarat o nové. Výhodou návštěvy některé pobočky eiffel optic se problém dá vyřešit rychle a efektivně. Specialisté mu zrak nejen vyšetří a doporučí léčbu oční vady, ale jsou připraveni okamžitě nebo velmi rychle dodat potřebné brýle.

Vybírat můžete ze širokého sortimentu
Ve všech 24prodejnách firmy eiffel optic po celé ČR může zákazník vybírat ze širokého sortimentu dioptrických brýlí pro dámy, pány i děti, pro sportovní využití i v kategorii dioptrických slunečních brýlí. Profesionální pracovníci vyberou zákazníkovi ty správné a levné dioptrické brýle vzhledem k jeho oční vadě a typu obličeje.

Příznivá cena dioptrických brýlí
Pořízení dioptrických brýlí nemusí být cenově nákladné. V prodejnách firmy eiffel optic se zákazník setká s velice příznivými cenami. Obruby dioptrických brýlí jsou vyráběny ze slitiny nebo plastu, čočky z kvalitního lehkého polykarbonátu – to vše v souladu s českými a evropskými normami pro standardní nošení.

Brýle rovněž od světových značek
Vedle standardu a levných brýlí nabízí prodejny eiffel optic i velké množství modelů dioptrických brýlí známých světových značek. Stejně široký výběr je v sortimentu slunečních brýlí ve všech kategoriích pro dospělé i děti, v doplňkovém zboží a příslušenství.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.