Dokážete využít fotografování v praxi?

Dokážete využít fotografování v praxi?

Zvládáte úspěšně základy fotografování, ale přece jenom se vám nedaří dělat fotky, které by už na první pohled dokázaly vyrazit dech?  Možná, že by stálo za to zkusit absolvovat kurz fotografování, který se zaměřuje na skutečnou realitu. Až vyrazíte s fotoaparátem na skutečný výlet za dobrodružstvím, budete perfektně připraveni a neunikne vám ani jeden skvělý snímek.

Unikátní fotky z výletu po krajině

Ode dneška si nezapomeňte na každý výlet přibalit fotoaparát. Všude na svých cestách se můžete setkat se zajímavou kapličkou, chalupou, sochou či jiným architektonickým prvkem. Může se vám líbit natolik, že si budete si chtít udělat jeho fotku na památku. Po absolvování našich kurzů fotografování jste se stali opravdovými profesionály. Takže nic nebrání tomu, abyste pořizovali fotky v opravdové umělecké kvalitě.

Pro milovníky zvířat

Dokonalou fotku svého zvířecího miláčka si teď uděláte sami. Nemusíte ho nutit, aby pózoval zrovna, když máte domluveno fotografování. Zkrátka stačí, mít neustále při procházkách svůj fotoaparát u sebe připraven. Pak už jen můžete nezapomenutelné okamžiky ihned zvěčnit. Stejně tak dobře se mohou vaše znalosti z kurzu fotografování zúročit třeba při návštěvě zoologické zahrady. Získat dobrou fotku koně, tygra nebo slona neumí každý. U nás se vše naučíte rychle a pohodlně ze svého domova.

Máte fotku z automobilových závodů?

Stejně tak dobře využijete svého získaného umu při fotografování sportovních disciplín. Auta nebo motorky jsou velmi rychlé a bez potřebných znalostí a zkušeností se vám málokdy podaří udělat opravdu kvalitní snímek. My vás seznámíme se základními podmínkami a zásadami použití fotoaparátu při focení rychlých aut, motorek a kol. Naučíte se používat různé příslušenství, jako jsou filtry, odrazné desky, blesk a další. Těšíme se na vás.

Přejít nahoru