Na dovolenou obytným autem

Na dovolenou obytným autem

Každý rok po zimě začínáme plánovat dovolenou a uvažujeme nad tím, jaké místo zvolit a jak se naň dopravíme. Přitom musíme mnohdy zahrnout do plánování mnoho otázek, jako například, jaké bude počasí, bude v místě dostatek sportovního vyžití či jsou-li v okolí kulturní památky, které bychom mohli navštívit. Jako zajímavé řešení se jeví využití obytného automobilu, způsobu cestování, který si v poslední době získává čím dál větší oblibu. Na trhu je mnoho půjčoven karavanů, stačí si jen vybrat, který z nich bude vyhovovat vašim požadavkům. Pokud chcete strávit pár dní na horách a pak si jet odpočinout k moři nebo jeden den projít historické město a druhý den si pak užít v aquaparku, pak je obytný automobil pro vás ideálním řešením.

Půjčovna obytných aut vás na cestu vybaví nejen plynovými lahvemi, díky nimž budete mít teplou vodu i teplý oběd, ale i kempingovým nábytkem a veškerým nádobím do kuchyně, takže si můžete uvařit své oblíbené jídlo a vychutnat si jej při pohledu na nedaleké moře či v dáli se modrající hory. Sportovní nadšenci ocení nosič na kola, protože pronajmutým karavanem se dostanou i do mnohdy méně civilizovaných míst, odkud mohou vyrazit na túru divokou přírodou.

V mnoha zemích Evropy je cestování obytným autem velmi rozšířené, takže pro vás nebude problém najít pěkné místo k zaparkování stejně tak jako vybrat si vhodný kemp, kde do svého obytného auta načerpáte vodu a vyčistíte jeho odpadní nádrž.

Obytná auta jsou synonymem pohodlí a lehce dosažitelného luxusu, který si na dovolené zaslouží každý. Přestože pořizovací cena obytného auta je vyšší, pronájem karavanu je finančně srovnatelný s ubytováním v hotelu. Ale v jakém hotelu vám zajistí, že budete během pár dnů moci být u moře, na horách, ve městě, na pobřeží…? S hotelem neodjedete. S karavanem jste na dovolené v každé situaci svým pánem.

Přejít nahoru