Kancelářské židle s výkyvným sedákem

Hledáte kancelářské židle, které zajistí zdravá a rovná záda Vám i Vašim blízkým? Chcete špičkové kancelářské židle pro své zaměstnance? Pořiďte si světovou jedničku ve zdravém sezení, kancelářské židle SpinaliS, které disponují unikátním pružinovým sedákem. Nespoléhejte se na pochybné kvality kancelářských židlí, které sázejí na atraktivní vzhled a několik nevýznamných ergonomických vylepšení, a zvolte opravdu efektivní způsob sezení! Dejte sbohem bolavým zádům, posilujte svaly během samotného sezení a buďte v kanceláři dokonale fit!

Kancelářské židle vyškolily svět! Sezení na míči v každé kanceláři!

Kancelářské židle značky SpinaliS jsou opravdovou světovou jedničkou ve zdravém sezení. Zcela unikátní pružinový zvedák těchto kancelářských židlí totiž báječně simuluje populární sezení na balónu, známé z posiloven a rehabilitačních center. Zatímco sedíte, Vaše záda se nedeformují, ale naopak posilují své svaly! Seďte na židli a na míči zároveň – díky SpinaliS je to možné! Ještě se divíte, že tyto zdravotní židle byly oceněny prestižními cenami u nás i v zahraničí? Chápete nyní, proč získaly např. titul Nákup roku ve Velké Británii nebo titul Kancelářská židle roku 2010 v České republice?

Co se změní díky výkyvnému sedáku?

Kancelářské židle značky SpinaliS jsou dokonalou zárukou, že Vaše záda budou opět v pořádku a bolesti rychle ustoupí. A pokud jste zatím měli štěstí a neduhy zad se Vám vyhýbaly, můžete si gratulovat, že kancelářské židle fungují jako skvělá prevence. Co se tedy díky těmto unikátním výrobkům s výkyvným sedákem změní?

  • zajistí zdravý vývoj zad
  • sníží tlak na meziobratlové ploténky a obratle
  • působí preventivně proti ochabnutí zádových a břišních svalů
  • posilují zádové svaly
  • zlepšují držení celého těla
  • prodloužená záruka 3 roky

Kancelářské židle jsou tou nejlepší investicí do vlastního zdraví a skvělé kondice. Neváhejte a pořiďte si kancelářské židle nyní!

Přejít nahoru