Sezení bez bolesti zad? Ano!

Sezení je hlavní příčinou bolestí zad, kterou dnes trpí polovina populace. Jenže jak to změnit, když sezením stráví většina z nás podstatnou část dne? Sedavá povolání, škola a studium, práce na počítači nebo četba u stolu, to vše a mnohem více klade na sezení přísné nároky. Vyberte si aktivní sezení bez bolesti, které uleví zádům, a ještě je posílí! Spolehněte se na světovou jedničku ve zdravém sezení a objednejte si zdravotní židli značky SpinaliS. Dejte sbohem bolestem zad a buďte fit!

Sezení na židli? Sezení na balónu? Spojte obě v jedno!

Sezení na balónu je známá a velice účinná metoda, jak snížit tlak na páteř a posílit svalstvo zad. Proto je sezení na míči tak populární nejen v posilovnách, ale také v rehabilitačních centrech nebo ordinacích. Unikátní pružinový sedák zdravotních židlí značky SpinaliS právě takové sezení na balónu efektivně simuluje. Na rozdíl od ostatních zdravotních židlí, které se spokojí s několika ergonomickými doplňky a atraktivním designem, jsou židle SpinaliS dokonalou zárukou, že Vaše záda konečně naleznou úlevu. Anebo že se bolesti zad vůbec neobjeví! Zvolte aktivní sezení i Vy!

Proč jsou zdravotní židle SpinaliS světovou jedničkou?

Aktivní sezení, které posiluje záda během samotného sezení, si získaly oblibu nejen u nás, ale po celém světě. Víte, že ve Velké Británii dosáhly na prestižní ocenění Nákup roku? Nebo že získaly ocenění Kancelářská židle rodu 2010 v České republice? Ano, sezení na pružinovém sedáku dokáže téměř zázraky. Posuďte sami:

  • sníží tlak na meziobratlové ploténky a obratle
  • působí preventivně proti ochabnutí zádových a břišních svalů
  • posiluje svaly během sezení
  • zlepšuje držení celého těla
  • prodloužená záruka kvality 3 roky

Sezení na zdravotní židli SpinaliS je tou nejlepší investicí do vlastního zdraví a výborné kondice zad. Objednejte si své zdravé sezení nyní!

Přejít nahoru