Letenky Barcelona

Letenky Barcelona

Barcelona je hlavním městem Katalánska a leží při pobřeží Středozemního moře na severovýchodě Španělska. Hned po Madridu je druhým největším španělským městem.

Španělská Barcelona je ideálním místem pro nevšední dovolenou, krátký výlet nebo nevšední víkend. Toto krásné město Vám totiž nabídne od každého trochu a ještě něco víc – je jedno, jestli preferujete památky, nakupování, lenošení na pláži nebo bujarý život. Barcelona toho dokáže nabídnout opravdu hodně.

Letenky do Barcelony jsou velice žádané a odlety můžete uskutečnit jak z pražského letiště Ruzyně, tak i z Brna.

Lety jsou směrovány přímo z České republiky na dvě největší barcelonská letiště: letiště El Prat (BCN) a Girona-Costa Brava Airport.

Do Barcelony létá velké množství leteckých společností jako např.
Vueling, ČSA, Smart Wings, Wizz Air atd.

Na webu azletenky.cz najdete nejvýhodnější ceny letenek do Barcelony Dozvíte se užitečné informace o krajině, letištích a jednotlivých městech země.

Nejzajímavější místa v Barceloně:

Náměstí Placa de Catalunya – toto náměstí je považována za centrum Barcelony. Naleznete zde spousta obchodů a dvě velká obchodní centra. Náměstí vévodí majestátní fontána okolo které je několik soch a také se zde setkáte se spoustou holubů.

Guell Park – tomto parku se nachází muzeum Gaudího a spousta dalších zajímavostí.

Hora Tibidabo – 532 m vysoká hora stojí na severozápadě města. Na jejím nejvyšším bodě je umístěn 45 m vysoký věžový vodojem s úchvatným výhledem na město.

Chrám La Sagrada Familia – tento chrám je nejznámější a nejimpozantnější stavba Barcelony. Nechal ho vystavět světoznámý architekt – Antoni Gaudího, který jej stavěl od roku 1883 až do své smrti.

Poble Espanyol de Montjuïc – muzeum pod širým nebem Vám představuje řemeslnické předměty pocházející ze všech oblastí Španělska.

Picassovo muzeum – těšit se můžete na více než 3 500 exponátů, zaměřených především na nejranější období tvorby tohoto malíře, který několik let svého zajímavého života spojil právě s Barcelonou.

Stadión Nou Camp – sportovní fanoušci si jistě nenechají ujít v Barceloně návštěvu tohoto unikátního fotbalového chrámu.

Letenky do Barcelony patří k velice vyhledávaným a pořídit si je můžete již okolo 5000,-Kč . Pokud si vyberete nějakou nízkonákladovou leteckou společnost, pak můžete počítat s cenou od 4.000 Kč za let i s poplatky. Stačí sledovat naše webové stránky, kde jsou denně přidávány ty nejvýhodnější letenky nejen do Barcelony, ale i do celého světa.

Přejít nahoru