Vybavíme Váš sklad, dílnu, užitkové vozidlo. Skladové a regálové systémy od firmy LOGiMAN s.r.o..

LOGiMAN s.r.o. přináší produkty z oblasti skladových a regálových systémů, vybavení skladů, dílen, prodejen či užitkových vozidel. Firma disponuje nabídkou několika evropských značek, což umožňuje realizovat komplexní dodávky do výrobních či skladových hal a prodejen. Produkty a služby dodávané naší firmou vám usnadní organizaci skladu, uspoří místo a zároveň docílíte i značných časových úspor.

Regálové systémy instalujeme především do skladů, kanceláří, archivů a výrobních či skladovacích hal, hobbymarketů a obchodů na klíč. V naší nabídce se nachází také systémy kovových regálů s menšími plastovými boxy, které nabídnou výborný přehled sortimentu malých rozměrů. Kvalitní plastové boxy a přepravky v mnoha rozměrech a typech pomohou také chránit vaše produkty při přepravě.

Přemýšlíte, jak vybavit průmyslovou prodejnu či prodejní sklad? Potřebujete obchodní regály s policemi k vystavování nabízeného zboží? Chcete poradit jak efektivně uložit nářadí a nástroje v dílnách? Kontaktujte nás na čísle 603 230 059. Rádi pro Vás zajistíme vybavení prodejen a hobby marketů na klíč.

Jsme připraveni vedle dodávky regálových systémů konzultovat a nabídnout optimalizaci skladového hospodářství, skladové evidence s případným propojením na váš stávající informační systém. V roce 2013 pracujeme na vývoji vlastního pomocného software, který bude určen právě pro výdejny materiálu, nářadí a nástrojů ve firmách. Jsme si vědomi aktuálnosti potřeb snižování nákladů ve firmách a právě dokonalým řízením skladového hospodářství v informačním systému, který bude možno přizpůsobovat na míru individuálním potřebám, lze zajímavých úspor dosáhnout.

Nabízíme také skladovací systémy s výsuvnými policemi o nosnosti až 1000kg na polici. Na tyto police můžete ukládat těžké formy používané ve výrobě. Materiály použité při výrobě takových nosných regálových prvků konstrukce a polic zaručují velmi vysokou nosnost a stabilitu.

Jsme výhradní dovozce do ČR pro italské nájezdové můstky, hliníkové nájezdy a plošiny TM Pedane, vhodné pro nakládku či vykládku samohybných strojů jako jsou traktory, rypadla, tj. stavební či zemědělská technika. Hledáme zájemce o prodej ramp koncovým klientům z oblasti dodavatelů dopravcům, zemědělských strojů či stavební techniky.

Námi dodávané patrové regály a regály na plošině zajišťují maximální využití nejen plochy, ale také celého objemu skladu. Patrové regály a plošiny zpracováváme zákazníkům na míru, můžete si tak být jisti profesionálním řešením přímo pro Vaše potřeby.

Firmám, které mají servisní auta pomůžeme vybudovat profi pojízdnou dílnu na míru. Disponujeme nabídkou dvou výrobců. Regálové vestavby do aut pro ukládání materiálu i nářadí tak nabídneme v široké škále možností.

Přejít nahoru