Zařizujeme obchod – jaké zařízení je nezbytné

Zařízení obchodů – regály a regálové systémy Magma využívají přední evropské supermarkety a obchodní domy, cenově dostupné jsou ale všem. Věřím, že si z naší nabídky budete schopni vybrat, případně jsme Vám kdykoliv k dispozici, pokud budete potřebovat konzultaci.

Zařízení obchodů je na trhu nespočet. Vždy se proto rozhodujte podle typu vašeho obchodu a neberte hned vše, co uvidíte v katalogu. Mezi základní vybavení rozhodně patří regály. Podle toho, jaké zboží prodáváte, si vyberte vhodný typ regálu. Mezi nejčastější druhy regálů patří přistěnné, koutové, rohové, oboustranné, čelní. Doporučujeme investovat do kvalitních kovových regálů, které vydrží každodenní zátěž. Nezapomeňte si nastudovat jejich přesnou nosnost. Kromě regálů je vhodné nakoupit několik pultů, na kterých lze dobře vystavovat menší zboží.

Do větší prodejny se vyplatí nakoupit další vybavéní obchodů, jako jsou pokladní boxy a mrazicí truhly. Pokladní boxy vám ušetří čas a usnadní platby. Mrazicí a chladicí technika je na léto vhodná i do obchodů jako je hračkářství nebo květinářství, protože můžete zvýšit svoje tržby prodejem nanuků a chlazených nápojů.

Kde nakoupit?

Na trhu existuje nespočet firem, které zařízení obchodů prodávají. Většina z nich prodává online přes internet. Ten, kdo preferuje osobní kontakt a chce si vybavení nejprve na živo prohlédnout, si musí často domluvit individuální schůzku.

Tip: Neomezujte se pouze na český trh! Kvalitní zařízení obchodů lze často levněji pořídit u našich sousedů na Slovensku nebo v třeba v Maďarsku.


Obchodní vybavení s.r.o.

Nabízíme kompletní vybavení obchodů a supermarketů. V naší nabídce naleznete chladicí vitríny, pokladní boxy, obslužné a vystavovací regály a další zařízení. Vyberte si i Vy z našich produktů. Dodáváme pouze osvědčené, kvalitní a léty prověřené výrobky MAGMACOLD.

Můžete od nás očekávat

  • Vybavení nejlepší kvality
  • Příznivé ceny pro maloobchody i velkoobchody
  • Profesionální servis po celé ČR

Servis zařízení obchodů

Na naše obchodní vybavení značky Magmacold zabezpečujeme servis po celé České republice. Servis chladících zařízení, regálů nebo pokladních boxů zajistí naše síť servisních techniků, která dorazí přímo k Vám od Chebu až do Ostravy, od Liberce až po Břeclav.

A co je u nás to nejlepší?

Sestavte si sami regál pomocí našeho dokonalého konfigurátoru!

Přejít nahoru