Regály a regálové systémy

Produkty společnosti Regaz tvoří profesionální kovové regály, regálové systémy a policové regály. Všechny produkty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a opatřeny certifikáty. Certifikované regály umožňují ukládání širokého sortimentu zboží, od spojovacího materiálu po krabicové zboží.
Regály vám usnadní organizaci skladu a uspoří místo – můžete v nich tak uskladnit více materiálu. Potřebujete regály s policemi k vystavování nabízeného zboží v prodejnách? Nemáte kam uložit nářadí v dílnách nebo zboží ve skladech? Nabízíme Vám produkty určené přesně pro Vás. Nevíte, který regál z naší nabídky si pro své potřeby vybrat? Pomůžeme Vám! Regály v nabídce se liší nosností, rozměry, způsobem konstrukce a materiálem použitým při jejich výrobě.

Typy regálů v naší nabídce:

Policové regály

Naleznete u nás širokou nabídku policových regálů, které můžete využít ke skladování volného nepaletovaného zboží. Nabízíme také skladovací systémy zvláště určené pro velké, těžké a objemné díly, balíky a jiné zboží. Materiály použité při výrobě nosných prvků konstrukce a polic zaručují velmi vysokou nosnost. Tyto regály se hodí například do skladů, kanceláří, archivů nebo výrobních hal. V naší nabídce se nachází také systémy kovových regálů s plastovými boxy, které usnadňují přístup zejména ke zboží malých rozměrů.

Regály pro skladování plastových přepravek

Pokud potřebujete přehledně ukládat plastové přepravky, nabízíme regálové systémy konstruované právě k tomuto účelu. S plastovými přepravkami a boxy můžete snadno manipulovat – zajišťují tak přehledné uspořádání skladovaného materiálu. Euro přepravky odpovídají standardizovaným rozměrům, jsou navíc uzpůsobeny pro skladování rozličného zboží – od elektronických součástek až po potraviny. K přepravkám nabízíme také širokou škálu příslušenství – od rozdělujících přepážek až po kryty a víka. Tyto regály jsou výhodné pro sklady, dílny nebo laboratoře.

Regálové konstrukce s výsuvnými policemi

Potřebujete rychle a snadno přistupovat k uskladněnému materiálu? Pak jsou pro vás regály s výsuvnými policemi tím pravým řešením. Vynikají zvláště pevnou konstrukci a zároveň snadnou manipulací. Kolejnice a ložiska jsou vyrobena z prvotřídních materiálů, výsuvné ocelové police tak mají nosnost až 1000 kg. Na tyto police můžete ukládat například těžké formy používané ve výrobě, nebo balíky ve skladu.

Archivní regálové systémy

Potřebujete archivovat dokumenty? Nabízíme pojízdné regálové systémy právě pro tyto potřeby. Tento systém polic, regálů a kolejnic šetří místo a jsou zvláště výhodné do rozsáhlých dokumentových archivů podniků nebo institucí. Tento princip je nejen bezpečný, ale také zajišťuje trvanlivost uložených dokumentů, protože budou minimálně vystavovány vzduchu a světlu. Máte-li o tento regálový systém zájem, prosím, kontaktujte nás.

Paletové regály

Běžným řešením mnoha skladů jsou paletové regály, ty jsou určeny ke snadnému ukládání palet a jejich manipulaci. V logistických centrech je přehledná organizace paletovaného zboží prioritou a naše paletové systémy Vám tuto činnost usnadní. Paletové regály jsou konstruovány pro standardizované Euro palety.

Patrové regálové plošiny

Zajišťují maximální využití nejen plochy, ale také celého objemu skladu. Pokud Vám tedy současný skladovací systém nestačí, nabízíme možnost jej efektivně rozšířit do výšky. Patrové regály a plošiny zpracováváme zákazníkům na míru, můžete si tak být jisti profesionálním řešením přímo pro Vaše potřeby. Pro snadnou manipulaci s obsahem regálu Vám doporučujeme plošinové žebříky a pojízdné schůdky.

Přejít nahoru