Regály do dílny i skladu

Regály mají v dnešní době obrovské uplatnění. Právě dnes potřebuje mít člověk ve svých věcech přehled a firma Regaz Vám nabízí regály a regálové systémy všech druhů.
Pomůžeme Vás s regály na archivaci, regály pro strojírenské firmy či autoservisy. Zajistíme regály jak pro velká logistická centra, tak pro malé firmy nebo soukromé osoby.
Běžné regály naleznete všude, ale málokdy je cena regálů přiměřená jejich kvalitě, funkčnosti a bezpečnosti. My jsme poměr cena-výkon nastavili tak, aby každý náš zákazník uvěřil, že kvalitní a bezpečné regály ještě stále existují.
Cena našich regálů je složena s ohledem na vynikající kvalitu použitých materiálů, rychlou montáž a servis na nejnižší možné hranici.

Regály šetří prostor i čas

Firma REGAZ prodává regály a regálové systémy už více než 10 let. Za takovou dobu jsem získali mnoho zkušeností v oblasti integrace a servisu regálů, i proto dokážeme odborně poradit našim zákazníkům, jaké regály jsou pro jejich potřeby ty pravé.
Kvalitní a funkční regály Vám umožní efektivně uskladnit zboží. Regály Vám neušetří jen místo ale i čas, najednou zjistíte, že se ve věcech omnoho lehčeji a rychleji orientujete a vše máte jak se říká po ruce. Regály vytvoří nový prostor a tím Vám usnadní práci.
Kvalitní regály a jejich hlavní výhody
Regály šetří čas i nervy, regály šetří prostor a poskytují více místa, chrání před poškozením materiál a zboží. Vyberte si Váš regál. Poradíme Vám jak na to.
Pokud hledáte jeden regál nebo komplexní regálový systém, potřebujete kvalitu bez kompromisů. Potřebujete pomocníka, který pomůže zlepšit chod Vaší firmy. Firma REGAZ je v této potřebě Vaším nejlepším partnerem.
Regály Vám prodáme, dopravíme, namontujeme a zaručíme kvalitní servis a revizi regálů. Náhradní díly zakoupených regálů nejdete také přímo u nás. Pokud nakoupíte regály u nás, nevyhnete se množstevním slevám, které poskytujeme stálým zákazníkům.

Policové regály

Policový regál strukturovaný je složen z polic, z děrovaných profilů, kde je použitý spojovací materiál. Police a profily policového regálu jsou vyrobeny z pozinkovaného ocelového plechu. Policové regály začínají na výšce 2 metry až do tří metrů. Hloubka police může dosahovat téměř jednoho metru.
Nosnosti polic dosahují až hodnoty 300 kg. Policové regály posíláme na dobírku v rámci celého území české i slovenské republiky.

Přejít nahoru