Betonové ploty stylové a s výjimečnou životností

Každý chce bydlet v pěkném domě, a protože k domu neodmyslitelně patří také plot, je potřeba brát v úvahu také vzhled plotu. Samozřejmě vzhled u plotu není tou nejhlavnější prioritou, mnohem důležitější je jeho odolnost, pevnost a dlouhá životnost. Na kvalitní oplocení se v současné době klade stále větší důraz, lidem záleží na tom, aby je plot ochránil nejen před cizím vniknutím, ale také před zvědavými sousedy. Zároveň je třeba, aby plot byl dostatečně estetický a nekazil dojem z celého domu. Proto se stávají stále oblíbenějšími betonové ploty.

 

Pokud se bojíte, že betonový plot nemůže dosáhnout příliš vysoké estetické úrovně zejména kvůli materiálu, ze kterého je vyroben, je vidět, že jste zatím kvalitní betonový plot neviděli. Betonové ploty jsou na velmi vysoké estetické úrovni, beton je velice variabilní materiál a lze z něj vytvarovat požadované tvary a dekory. Co se týká designu, betonové ploty se v současné době prodávají hned v několika atraktivních provedeních, můžete vybírat, zda vás více zaujme dekor štípaného kamene nebo zda dáte přednost raději skládanému kameni či vzoru cihliček. Novinkou jsou také dekorované sloupky, nemají tedy vzor už jen plotové desky, ale nově i sloupky plotu.

 

Využít můžete také různé tvary plotových desek, které se vyrábějí rovné, zaoblené, s ozdobnou mřížkou nebo s aplikací ze dřeva. Přívětivý výraz propůjčují betonovému plotu barvy. Kdysi dávno byly betonové ploty k dostání pouze v šedé barvě, která se zdaleka nehodí ke každému domu. Proto si nyní můžete vybrat již z celé palety barev. Ploty z betonu tak tvoří praktický a zároveň designový doplněk vašeho domu. Díky kvalitnímu betonu, ze kterého jsou vyrobeny, se vyznačují dlouhou životností a značnou odolností vůči mechanickým i klimatickým vlivům bez potřeby jakékoli údržby.

Přejít nahoru